Co nas wyróżnia


Poznaj przewagi naszego robota

Sawyer
– inteligentny cobot

Wiele firm określa swoje roboty współpracującymi. Ale to nasz, inteligentny, faktycznie współpracujący robot Sawyer, stanowi kompleksowe podejście do automatyzacji procesów, oferując kompletne i zintegrowane rozwiązania od jednego dostawcy.

Dostarczane wraz z robotem oprogramowanie Intera czyni nasze roboty najłatwiejszymi do nauczenia zadań i najszybszymi do wdrożenia w procesie produkcji z modeli dostępnych na rynku.

Przewagi Sawyera

Sawyer to najłatwiejszy do wdrożenia robot, wśród dostępnych na rynku. Zaprojektowany, aby zapewnić użytkownikom wysoką wydajność oraz łatwość adaptacji i umożliwić automatyzację wielu zadań. Sawyer stanowi zintegrowane i kompeletne rozwiązanie, na które składają się oprogramowanie Intera, kamery wizyjne, system raportowania Intera Insights oraz gotowe chywtaki z rodziny ClickSmart.

Unikalne podejście do oprogramowania
Co czyni robota współpracującego inteligentnym? To oczywiście oprogramowanie. Oprogramowanie Intera zostało zaprojektowane tak, aby producenci mogli w wygodny i szybki sposób rozwiązywać bieżące problemy bezpośrednio na liniach montażowych, z wykorzystaniem wszystkich zalet robotyzacji. Nasz interfejs użytkownika jest jedynym tego typu rozwiązaniem dostępnym na rynku.
Dane i raporty – Insights

Intera Insights – moduł do raportowania – dostarcza krytyczne informacje z produkcji w czasie rzeczywistym, bezpośrednio na ekranie robota. Wyświetla kluczowe dane KPI, takie jak np. liczniki produktów, czasy i prędkości cykli produkcyjnych.

Wbudowany i zewnętrzny moduł wizyjny
Nasze roboty mają oczy, ale to wbudowana kamera zapewnia im obraz. Bez dodatkowego sprzętu, oprogramowania i kosztów integracji – nasz robot może podjąć się skomplikowanych zadań, wymagających systemu wizyjnego. W łatwy sposób możemy też zintegrować zewnętrzne systemy kamer.
Zaprojektowane bezpieczeństwo
Nasze roboty zostały od początku zaprojektowane tak, aby mogły bezpiecznie pracować obok ludzi, bez potrzeby izolowania ich w klatkach. Oprócz ograniczeń związanych z mocą i siłą, w każdym ramieniu robota znajdują się elastyczne siłowniki limitujące siłę nacisku. Zostały certyfikowane, aby spełnić wymagania ISO (ISO 10218-1:2011 oraz PLd Cat. 3).
Łatwy do nauki
Proces nauki robota jest nie tylko łatwy, według naszych Klientów, ale wprost „dziecinnie prosty”. Oprogramowanie Intera zapewnia możliwość uczenia robota poprzez demonstrowanie mu zadań do wykonania. Jest to unikalna na rynku funkcjonalność. Robot może być nauczony zadań poprzez proste przesuwanie jego ramienia i zapamiętywanie sekwencji ruchów i zadań do wykonania
Szybki do wdrożenia
Firma Rethink redefiniuje szybkość, z jaką producenci mogą wdrożyć automatyzację procesów. Nasze roboty, oprogramowanie, gotowe zestawy chwytaków i wbudowany system wizyjny, połączone z usługami wsparcia Klientów, zapewniają udane wdrożenia
Kontrola siły
Bazując na tytanowych złączkach w każdym z 7 ramion, roboty precyzyjnie ustalają potrzebną do zastosowania wartość siły i mogą reagować na zaprogramowane zdarzenia, adaptując swoje zachowanie podczas działania. Takie innowacyjne podejście zapewnia szybsze szkolenia użytkowników oraz wdrożenie robota na produkcji.
Wsparcie klienta
Niektóre firmy technologiczne koncentrują się na sprzedaży swoich produktów. My preferujemy budowanie relacji partnerskich z producentami oraz współdziałanie z myślą o ich zakładach, gdzie będą wykorzystywane inteligentne, współpracujące roboty. Dla wszystkich w RT Robotics sukces naszych Klientów jest priorytetem numer jeden

Nie czekaj, przetestuj robota współpracującego w swoim zakładzie!