Wsparcie


Globalny system pomocy użytkownikom

Intera Online User Guide

Internetowy podręcznik użytkownika składa się z obszernej dokumentacji produktu, samouczków i przykładów zastosowań. Tutaj znajdziesz wszystkie materiały informacyjne, których potrzebujesz do tworzenia zadań dla robotów w oparciu o swoje potrzeby w celu ich szybkiej implementacji w produkcji.

Rethink User Forum

Tutaj możesz wymienić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami Sawyera z całego świata. Zadawaj pytania, dziel się opiniami, szukaj odpowiedzi. Razem twórzmy najbardziej żywą społeczność korzystającą z usług inteligentnych robotów współpracujących.

Sawyer SDK Wiki

To miejsce pomoże ci odkryć wszystkie możliwości Sawyera. Znajdziesz tutaj instrukcje instalacji i konfiguracji, przykłady kodu i samouczki. Ponadto możesz przeglądać wyniki badań publikowanych przez instytucje na całym świecie. Dzięki tej wiedzy robot współpracujący - Cobot Sawyer pokaże Ci swoje pełne moliwości.

Formularz serwisowy

Jesteś użytkownikiem Sawyera i potrzebujesz pomocy technicznej? Skontaktuj się z naszym profesjonalnym serwisem w Tychach.

Potrzebujesz więcej informacji?

Skonstatuj się z naszym wsparciem technicznym i uzyskaj więcej informacji jak robot współpracujący Sawyer może efektywniej pracować w twoim zakładzie mając na uwadze specyfikę konkretnej aplikacji?

KONTAKT